Auto elektronika - KAFKA-servis

Přejít na obsah

Auto elektronikaČipování autoklíčů
 
Pro výrobu / čipování klíčů a autoklíčů používáme špičkovou technologii od různých společností a to i pro vozy značky Mercedes Benz. Softwarové vybavení pro komunikaci s vozy koncernu Volkswagen, které je pravidelně aktualizováno o nové možnosti nahrání čipůautoklíčů a dálkových ovládání u nejrozšířenějších vozidel Volkswagen, Audi, Škoda, Seat. U většiny jsme schopni vymazat z řídící jednotky ztracené klíče a nahrát nové, protože u ztraceného klíče by pak nefungoval dálkový ovladač ani imobilizér.
 
Pro spárování s vozem a nahrání imobilizéru požíváme vysoce sofistikované zařízení umožňující nahrání imobilizéru přímo do řídící jednotky vozu popř. vyčtení potřebných dat.
Toto zařízení umožňuje u některých automobilů i vymazání ztracených autoklíčů a podobně. V našich zařízeních používáme vždy originální a aktuální verzi softwaru.
Opravy klasických a multimediálních displejů u automobilů
 
Tyto multimediální displeje jsou čím dál více rozšířené v mnoha automobilech, a jak to bývá zvykem, čím více složité elektroniky auto obsahuje, tím je vyšší pravděpodobnost poruchy, a ani tyto LCD panely nejsou žádnou výjimkou. Nejčastěji opravujeme závady:
 

·         nefunkční podsvícení displeje  = obraz je velmi tmavý.
·         artefakty či jiné deformace obrazu.
·         horizontální čáry v displeji.
·         na displeji se neukazuje absolutně žádný obraz = černá tma.
·         přehrání / opravy firmwaru.
                 
                Opravy dalších jednotek a systému automobilů
KONTAKTNÍ INFORMACE
KAFKA-servis s.r.o
Staříč 337
739 43 Staříč
Czech Republic
+420 723 512 512
servis@kafka-servis.cz

kafka-servis s.r.o 2021

Návrat na obsah